Dezavantajlı Kesimler İçin Dijital Okuryazarlık Eğitimi Sertifika Töreni
Türkçe English Spanish Greek Bulgarian

Dezavantajlı Kesimler İçin Dijital Okuryazarlık Eğitimi Sertifika Töreni ANASAYFA QONIAon Dezavantajlı Kesimler İçin Dijital Okuryazarlık Eğitimi Sertifika Töreni

2015-09-05 - 09:00 / Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Sanayi Odası´nın ortağı olduğu Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi tarafından yürütülen QONIAon (Elektronik Ortama Katılım İçin Mesleki Eğitimde Nitelik Artırıcı Uygulamalar) Projesi kapsamında 01-04 Eylül 2015 tarihleri arasında eğitim alan kursiyerlere, düzenlenen bir törenle sertifikaları verildi. Tören, Meram Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Proje Koordinatörü Yrd. Doç. Dr.  Kemal TÜTÜNCÜ açılış konuşmasında projenin amacını "Dezavantajlı kesimlerin dijital okuryazarlık sayesinde kendilerini yaşadığımız elektronik çağda daha iyi ifade edebilmeleri" olarak ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY da Konya İl Milli Eğitim olarak ihtiyaç duyulan her konuda üniversitelerle işbirliği içerisinde olduklarını söyledi. Bu proje ile özellikle işsiz olan gençlerin kendilerini elektronik ortamda daha iyi ifade edebileceklerini sözlerine ekleyen GÜRSOY, "eğitimin yaşı yoktur" sözünü yaşatarak bu eğitimlere katılan kursiyerleri de özellikle tebrik ettiğini ifade etti.

Kursiyerlere belgelerini Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektronik ve Bilgisayar Bölümü Başkanı Yrd. Doç Dr Erdinç KOÇER ve Proje Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Kemal TÜTÜNCÜ takdim etti. 

Yazdır
Diğer haberler